Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Pet/Hayvan Otelleri


0

Hayvan otelleri, birçok hizmet sunarak insanlara yardım eder. Küçük sevimli dostlarımız hepimiz için çok önemlidir. Ev de beslenen ya da bahçede beslenen hayvanları, her zaman her yerde yanımızda götürmek, çok da mümkün değildir.

Özellikle uzun süre evde olmayacaksınız ve ev de bir dostunuz varsa, onun için endişe edersiniz. Gittiğiniz yere götürmeniz mümkün olmadığı gibi, bir başkasına emanet etmek de pek içinize sinmez ya da bakması için o an birilerini bulamayabilirsiniz. İşte hayvan otelleri tam da bu nokta da devreye girer.Vet216 veteriner kliniği ve pet oteli ayrıca pansiyon hizmeti de veren hayvan dostu bir oteldir.

Kervan Hotel evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz başka bir oteldir. Başka bir hayvan dostu otelde Hilton İstanbul Bomonti yanınızda seyahate götüremediğiniz sevimli dostlarınızı bırakabileceğiniz bir oteldir.

Büyükşehirlerde daha çok bu otellerden görmek mümkündür. Hayvanlarımızı emanet etmeden önce mutlaka iyi bir araştırma yapmak gerekir. Özelikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde bu tip hayvan otellerini daha kolay bulabilirsiniz. Hayvan severler gün geçtikçe daha çok artmaya başlamıştır. Bu yönde de birçok işletme hayvanlar için çeşitli yerler açmaya başlamıştır. İşiniz olduğu zaman, güvenle dostunuzu bu otellere bırakabilirsiniz. Hayvanların huzurlu ve mutlu olması için, gereken her şey yapılır.

Hayvan Otellerinin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Hayvan otellerinde nasıl bir hizmet verildiği de hayvan severler tarafından merak edilen bir konudur. Bu oteller sevimli dostlarımız için, çok farklı seçenekler sunulur. Hayvanın ihtiyacına yönelik hizmetler sunulur. Eğer ise gittiğiniz zaman da dostunuz ev de tek kalamıyorsa, sabah bırakıp akşam tekrar alabilirsiniz. Özellikle köpekler için kreş hizmeti verilir. Bu sayede de daha eğitimli olurlar.

Dostlarınızı sabah ve akşamları belirlediğiniz saatte verip alabilirsiniz. Tıpkı çocuğunuz için aldığınız bir hizmeti, hayvanlarınız içinde alabilirsiniz. Bu konuda servis imkânı sunan kuruluşlar dahi vardır. Özellikle seyahate çıkmak durumunda kalıyorsanız ve ya evinize bir misafir gelecekse onları hayvan otellerinde güvenle bırakabilirsiniz. Çok memnun kalacağınız şekilde en iyi hizmet verilir. İstediğiniz kadar konaklama süresi olabilir.

Hayvan Otellerinde Sunulan Çeşitli İmkânlar

Evcil hayvanlar için eğer işiniz varsa ve hayvanınızı güvenle bırakacağınız bir konaklama yeri arıyorsanız, hayvan otelleri en iyi seçenek olacaktır. Evcil hayvanlarınızı otellere bıraktığınız zaman, birbirinden farklı hizmetler sunulur. Özellikle kedi ve köpekler için verilen eğitimler çok önemlidir. Hayvanınız eğer hasta ise veteriner hizmeti verilir. Yapılan her işlemden hayvanın sahibi ile görüşme sağlanır ve eğer onay verirse, ona göre hizmet verilir.

Eğer minik dostunuzun küçük bir bakıma ihtiyacı varsa, kuaför hizmeti sunulur. Tüy kesimi yapılır. Tıraşlar çok özenlidir. Ayrıca kulak bakımı ve tırnak ve bakımı da yapılır. Dostunuz banyo yaptırılır. Hem temiz hem de çok mutlu olacağı bir yerdir. İsterseniz bu otellerden nakil hizmeti de alabilirsiniz. Hem kedi hem de köpekleriniz, şehir içi ve şehir dışı en güvenilir şekilde nakil edilir. İsteğe göre yurtdışına dâhi yollayabilirsiniz.

Hayvan Otelleri Fiyatları Ne Kadar? 

Evde olmadığınız zamanlarda hayvanınızı bırakacağınız hayvan otelleri mevcuttur. Hayvanınız ile birlikte sizin de konaklayacağınız pek çok otel vardır. Özellikle İstanbul’ da çoğu yer de bu hizmeti alabilirsiniz. Doğal olarak hayvanların emanet edildiği bu işletmelerin fiyatlarının da nasıl olduğu çoğu hayvan sahibi tarafından merak edilir. 

Bu otellerde besleme, eğitim, bakım sağlık gibi pek çok hizmet verilir. İsterseniz sadece konaklama hizmeti alabilirsiniz. Bu şekilde fiyatlar ekonomik olacaktır. Her gün sabah bırakıp akşam almanız için düzenli bir ücret ödemeniz gerekebilir. Her  işletmenin vizyonu farklıdır ve buna göre fiyatlar belirlenir. Öncesinde küçük bir araştırma yaparak, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir