Türkiye’de Nerede Ucuz Tatil Yapabilirsiniz?


0

Tatil yapmak herkes tarafından sevilen bir şeydir ancak bazen çok pahalı olabiliyor. Bu noktada ise nerede ucuz tatil yapılır sorusu gündeme geliyor. Belirtmek gerekir ki ucuz tatil yapmak isteyen kişiler rotasını öncelikle yurtiçi tatil yerlerine çevirmelidir. Bu noktada ise merak edilen şey Türkiye ucuz tatil yerleri oluyor. İşte Türkiye’de uygun fiyatlar ile güzel tatil yapabileceğiniz yerlerden bazıları;

Kırklareli, Tekirdağ ve Kocaeli’nde Eşsiz Doğa Tatili

Türkiye ucuz tatil denince akla gelen ilk seçeneklerden birisi doğa tatilleri olur. Doğasıyla büyüleyen ülkemizde Kırklareli, Tekirdağ ve Kocaeli gibi yerlerde kamp yapabilirsiniz. Özellikle Kıyıköy ve Sardala Koyu bu noktada çok güzel yerlerdir.

Gizli Tatil Yeri Sinop

Tatil yeri denince kimsenin aklına ilk olarak Sinop gelmez. Ancak burası, ucuza tatil yapmak isteyenler için en ideal yerlerden birisi oluyor. Doğa içinde uygun fiyatlar ile ev tutabilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Masmavi denizi, yemyeşil doğası ile adeta büyüleyici bir tatil yeridir. Üstelik otel fiyatları da uygundur.

Karabük Safranbolu

Karabük ilk bakışta biraz garip bir öneri olarak görülse de kısa bir tatil yapmak için kesinlikle harika bir seçenektir. Safranbolu’da hem güzel bir tatil geçirebilir hem de tarihi evleri görebilirsiniz. Üstelik konaklama da çok uygun fiyatlar ile gerçekleştirilebiliyor. Böylece tatil için iyi bir seçenek haline geliyor.

Çanakkale

Çanakkale uygun fiyatlar ile en iyi tatili geçirebileceğiniz yerlerden birisidir. Türkiye’de mutlaka herkesin görmesi gereken şehirlerin başında gelir. Gerek doğası gerek denizi ile büyülerken aynı zamanda tarihi ile de ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı olması sayesinde de cebinizi yakmıyor. Türkiye ucuz tatil yerleri içerisinde Gökçeada ve Bozcaada ile kaliteli bir seçenektir.

Sakarya

Sakarya ve tatil bazılarınıza garip gelebilir. Ancak bu şehir doğası ile gerçekten iyi bir tatil rotasıdır. Özellikle Sapanca’da bungalov evlerde çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Doğal alanları gezerek uygun fiyatlı bir tatil yapabilirsiniz.

Türkiye’de ucuza tatil yapmayı isteyen kişilerin tercih edebileceği rotalardan bazıları bunlardır. Daha birçok yeri uygun fiyatlar ile ziyaret edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir