Kışın Gidilebilecek En Güzel Otel Önerileri


0

Birbirinden güzel sizlere harika tatil fırsatları sunacak otelleri listeledik. Sizde soğuk olan bu mevsimde küçük kaçamaklar yaparak içinizi ısıtabilirsiniz.

 Magna Pivot, Erciyes 

Kayseri’de Erciyes Dağı’nın yamacında 2200 metrede bulunan Magna Pivot, cezbedici dağ havası ve sofistike hali ile özellikle kayak tutkunlarının tercihi oluyor. Magna yalnızca yeni bir barınma anlayışının dışında, aynı şekilde yepyeni bir dağ oluşumunu hizmete gönderiyor.  Aktivite içinde yoğun bir anın sonrasında ise spa’da keyiflenebilir; Fransa’nın güzel ve değişik kozmetik ürünlerinin başında olan “Aura Chake” ile yaş almanın hallerini tatilde de duraksatmaya devam edersiniz. 

Simurg Inn, Ayvacık 

Kendine ait tasarımı ve doğal halleri ile henüz bilinmeyen Ayvacık’taki Ahmet’çe Köyü’nde bulunan Simurg Inn, muhteşem bir dünya sunmakta. Mavi ve yeşilin tonuyla harika, Ege’nin vaat sunduğu her harikayı gelenlere sunan Simurg Inn’de her bir itinayla dekore edilmiş 4 oda ve 1 adet taş ev var. Temel hedefi size evinizden farklı konumda olduğunuzu unutturmak olan Simurg Inn’de canlılarla bir arada yaşamınızı dinleyeceğiniz ve bilmediğiniz birçok insanla masanızı, yemeğinizi paylaşacağınız bir daha göremeyeceğiniz bir deneyim sizlere sunuluyor. 

Casa Margot Hotel, Fethiye 

Fethiye’de marina kenarında bulunan otel, eşsiz güzelliğiyle ile kendi yuvanız gibi rahat bir yerde Akdeniz ruhunu keşfetmenize olanak gösteriyor. Her açısında kaliteyi yaşayacağınız, özenle inşa edilmiş, panaromik Fethiye durumu ile kalbinizi güzelleştirecek olan Casa Margot Hotel, aynı vakitte Akdeniz lezzetleri en özel tariflerini bulunduran Citrus Restoran ile konuklarına özel bir gastronomi hayatı sunuyor. Bulunduğu yer ile Fethiye kaçamağınızı zamanında doğanın ve zamanın sunduğu tüm hoşluklar ulaşım basitliği vermesi de bir o kadar güzel. Geniş alanın ve panaromik doğanın tadını çıkarmak keyfini yaşayacağınız jakuziler sakin ve güzel bir tatil yaşamanızı sağlıyor. 

Sway Hotels, Palandöken 

Türkiye’nin en uzman ve bilindik kayak merkezi olan Palandöken’de Sway Hotels, dağlık ve şehir görüntüsü 181 tane büyük ve modern şekildeki odalar ve daireler en yüksek uluslararası seviyeler ile maksimum rahatlık sağlıyor. Çokça bir açık büfe keyfi veren otelde, pistlerde olacağınız eğlenceli bir anın sonrasında barmenlerin yapacağı karışımların tadına varabilir veya Sway Hotel’in vazgeçilmez yerinde Meksika mutfağından sunumlar ile karşılaşabilirsiniz. Dış kafeleri tercih eden konukları ise Après-Ski Teras Bar’da süper anlar bekliyor. Çocuklu çiftler için de iyi olan Sway, çocuklar için değişik programlar sunmakta.   

The Stay Warehouse, Alaçatı 

 
80’li senelerde bir mahzen olarak kullanılan The Stay Warehouse, Alaçatı’nın en tercih edilen yerlerine ve butiklerine yalnızca birkaç metre mesafede yer alıyor. Konuklarına huzur dolu, yeşiller içinde bir bahçede, dizaynın ve konforun birleştiği 24 oda ile muhteşem bir tatil deneyimi veren The Stay, çok görüşlü bir ortak mekâna, sanat ve tasarım üzerine büyük bir kütüphaneye ve aynı anda her şeyi kendilerinin yaptığı bir kültürel aktiviteye ev sahipliği yapmakta. Kurgulanan haller içinde müzik ve tiyatro durumları, mutfak sergileri, konferanslar ve film festivalleri ile ortaklık içinde yaptıkları özel aktiviteler de yer almaktadır. 

Palivor Çiftliği, Kırklareli 

Kırklareli’nde yeşil rengi ve maviyi buluşturan İğne Ada etrafında 140 dönüm alan üzerine yapılmış bir çiftlik. Her tanesi kendine özgü 6 dönümle 20 dönüm içinde organik tarla genişliğine sahip 10 farklı müstakil evin yer aldığı alan, 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödüllerinde tam 6 ödül kazanmış bir yaşam projesi adıyla da dikkat çekmekte.  Doğada zaman geçirip, yürüyüşe zaman ayırmak, bisiklete binmekte yapabileceğiniz keyiflerden birisidir. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir