Fransa Paris’te Ucuz Tatil Nasıl Yapılır? Paris’te Ucuz Oteller


0

Paris, birçok insanın gitmek istediği şehirlerden birisidir. Dünyada en fazla turist çeken şehirlerarasında yer alır. Paris’te tatil yapmak isteyenler burada nasıl uygun fiyatlar ile tatil yapacağını merak ediyor. Belirtmek gerekir ki internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak şehirde bulunan otelleri listelemeniz ve en uygun fiyatlı olanları seçmeni mümkündür.

Paris ucuz oteller kapsamında yer alan otellerden birisini tercih ederek konaklanabilir. Aynı zamanda uçak bileti gibi konularda erken rezervasyon ile biletler de daha ucuza alınabiliyor. Lüks restoranlar yerine küçük dükkânları ve sokak lezzetlerini tercih ederek de yeme içme masraflarını düşürmek mümkündür. İşte Paris’te konaklayabileceğiniz bazı ucuz oteller;

Le Wit Hotel

Şehir merkezine yakın bir noktada bulunur. Aynı zamanda metro, Le Wit Hotel’in çok yakınında bulunur. Opera Garnier’e 15 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alır. Bunun yanı sıra Galeries Lafayette de çok yakın bir noktasında bulunuyor. Sevilen kaliteli otellerden birisi olarak Paris ucuz oteller kapsamında önerilebilir.

Generator Paris

Otel, Paris’in en hareketli yerlerinden birisi olan 10. Bölgede yer alıyor. Hostel zincirleri arasında en fazla tercih edilenlerden birisidir. Metroya ise 5 dakika yürüme mesafesinde olması ile kolaylık sağlar. Ucuz otellerden birisi olarak uygun fiyatlı tatil yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir.

Hotel de L’Union

Şehir merkezinin biraz dışında yer alır. Aynı zamanda metroya son derece yakındır. 2 ila 3 dakika yürümeniz halinde metroya ulaşmanız mümkündür. Metro ile Champs Elysees bulvarına 20 dakikada gidebilirsiniz. Özel banyolu odaları mevcuttur. Hotel de L’Union, Paris’te kaliteli vakit geçirmenizin mümkün olduğu ve son derece iyi ve konforlu bir oteldir.

İbis Budget Paris Clichy Mairie

İbis Budget, Clichy bölgesinde yer alan bir oteldir. Metro istasyonu ise bu otelin hemen yanında bulunuyor. Metro ile yaklaşık 25 dakika içerisinde gezilecek yerlere kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Otelin ücretli otoparkı mevcuttur. Son derece temiz ve konforlu bir işletmedir. Paris ucuz oteller içerisinde tercih edilebilir.

Hotel Mazagran

Hotel Mazagran Paris’in merkezinde bulunur ve 3 yıldızlı bir oteldir. Dünyaca ünlü Louvre Müzesi’ne 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Aynı zamanda Notre Dame Katedrali’ne 15 dakikalık bir mesafededir. Paris’e gelen herkesin mutlaka gördüğü Eyfel Kulesi’ne ise 40 dakika uzaklıkta yer alıyor. Metro imkânı sayesinde gitmek istediğiniz her yere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Hotel Avenir Jonquiere

Paris’te tatil yapmak isteyen kişilerin uygun fiyatlar ile kalabileceği en iyi otellerden birisi Hotel Avenir Jonquiere oluyor. Metroya mesafesi ise 2 dakikadır. Yürüyerek ise 20 dakika gibi bir sürede şehir merkezinde çoğu noktaya ulaşabilirsiniz. Paris ucuz oteller içerisinde hem kalitesi hem de fiyatları ile ön plana çıkıyor.

Hotel Clauzel Paris

Hotel Clazuel Paris, şehrin 9. Bölgesinde yer alıyor. Yürüyerek 15 dakikada Galleries Lafayette alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz. Metroya mesafesi ise sadece 5 dakikadır. Merkeze gitmek isteyenler ise 15 dakikada gidebilir. Son derece kaliteli ve ekonomik olarak da uygun olan bir oteldir.

Hotel Vivienne

Hotel Vivienne, Paris şehrinin merkezinde yer alıyor. Gezebileceğiniz pek çok yere 15 ila 20 dakika yürüme mesafesindedir. Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Champs Elysees Bulvarı gibi noktalara kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Eyfel Kulesine ise 30 dakika uzaklıktadır. Otelin yakınında halka açık otopark ve metro istasyonu da vardır. Paris ucuz oteller içerisinde tercih edilebilecek güzel konaklama alanlarından birisidir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir