Çocuklu Aileler İçin En Uygun Otel Önerileri


0

Tatile çıkmak hem dinlenmek hem yeni yerler keşfetmek hem de eğlenmek için en uygun aktivitelerden biridir. Çocuklarınızla birlikte tatile çıkmak ise bazı sorumlulukların olacağı anlamına gelmektedir. Çocuklar her zaman yetişkinlerin isteklerine uymayabilir, kendi yaşıtlarıyla birlikte eğlencenin keyfini çıkarmak isteyebilir. Ebeveynler ve çocuklar için uygun olan otellere göz atmak daha doğrudur. Çocuklu aileler için hemen hemen her yerde onlara uygun oteller bulunmaktadır. 

Her Türlü İmkanı Bulunan Otelleri Tercih Edin

Çocuk dostu oteller çocuklarınız için en uygun otellerdir. Çocuklarınızın her türlü ihtiyacını bulabileceğiniz bu oteller pek çok ebeveyn tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu otellerin içerisinde bebekler için mama sandalyeleri, bebek maması ve bezi gibi temel ihtiyaçları bulabileceğiniz bir yeri veya çocuklar için çocuk büfesi de çoğunlukla bulunmaktadır. Çocuk dostu oteller 0-7 yaş aralığındaki çocuklarınızı kabul eden ve bu çocukalr için içeride çeşitli etkinlikleri de düzenleyen otellere denmektedir. Bu oteller çocuklu aileler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. 

Çocuk Dostu Oteller Hangileridir?

Fethiye’ye göz atmak isterseniz Liberty Hotel Lykia içerisinde Çocuk Cenneti olarak adlandırılmış bir çocuk oyun alanı bulunan devasa bir oteldir. Çocuklar için oyun alanının dışında bebekler içinde küçük parkları içerisinde bulunduran bu işletme çocuklar için çeşitli etkinliklerde düzenlemektedir. 6 ay ile 3 yaş arası bebekleriniz için ise ücretsiz bir şekilde bebek bakım hizmeti de bu otel içerisinde verilen hizmetlerden biridir. 

Antalya Otelleri

Antalya tutkunu biriyseniz Voyage Hotel Sorgun tercih edilebilecek çocuk dostu oteller arasındadır. Bu otel içerisinde mini kulüpler mevcuttur. Bu mini kulüplere 4-12 yaş aralığındaki çocuklar kendi başlarına katılabilirler fakat 0-3 yaş aralığındaki daha küçük çocuklar ise yanlarında bir büyük eşliğinde bu kulübü ziyaret etme hakkına sahipler. Oldukça eğlenceli alanların bulunduğu bu otelin içerisinde lunaparkta mevcuttur. Çocuğunuz gün boyunca lunaparkta eğlenmenin keyfini sürebilir. Çok fazla etkinliğe katılabilen çocuklar, pizza yapımını öğrenip yüz boyama etkinliğinde gün boyunca eğlenebilirler. Çocuk büfesi de bu otelin içerisinde yer alan diğer hizmetlerdendir.

Bodrum Otelleri

Bodrum vazgeçilmezim diyenlerdenseniz Titanic Deluxe Bodrum tam da size ve ailenize göre bir oteldir. İçerisinde çocuklarınız için çocuk havuzu, su sporları kulübü gibi çeşitli etkinlikler de bulunmaktadır. Otelin içerisinde çocuğunuzu bırakabileceğiniz bir çocuk bakıcısı ve çocuk kulübü de bulunmaktadır. Siz tatilinizin keyfini çıkarırken çocuğunuzda gün boyunca doyasıya eğlenebilir.

D Maris Bay ise çocuk dostu otellerin en iyilerinden biri olarak anılmaktadır. Muazzam bir manzaraya sahip olan bu otel çocuklarınızın da sizinle aynı huzura kavuşmasını sağlamaktadır. Otelin içerisinde aile odaları mevcut olduğu gibi çeşitli villalarda mevcuttur. Çocuğunuzla birlikte daha özgür hareket edebileceğiniz alanlar bu otel içerisinde bulunmaktadır. Ailen odaları ve villaların yanı sıra bu konaklamaların içerisinde bebekler için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye erişmeniz mümkündür. Çocuk yatağından tutun da banyo yaptırabileceğiniz yere kadar her çocuk dostu ürüne erişim sağlayabilirsiniz. 

Kemer Otelleri

Barut Kemer, içerisindeki bulunan çocuk dostu ürünleriyle oldukça göz dolduran bir oteldir. İçerisinde bebek için mama sandalyesi, bebek yatağı, bebek telsizi, ana kucağı, bez değiştirme süngeri, bebek küveti, biberon ısıtıcı gibi pek çok çocuk dostu ürüne rastlamak mümkündür. Bu otel sayesinde çocuğunuz hem sizinle birlikte dinlenebilir hem de ihtiyaçları ilk elden hızlı bir şekilde giderilir. Hem sizin hem de çocuğunuzun mutlu olduğu bir tatilin sonunda eve döndüğünüzde mutluluğunuz aynı şekilde devam edecektir. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir